Lenovo ThinkSmart Tiny Kit. Processor family: Intel® Core™ i3, Processor model: i3-13100T. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR4-SDRAM, Memory frequency: 3200 MHz. Total storage capacity: 256 GB, Storage media: SSD. On-board graphics adapter model: Intel UHD Graphics 730. Operating system installed: Windows 11 IoT Enterprise, Operating system architecture: 64-bit. Power supply: 90 W. Chassis type: Mini PC. Product type: Mini PC. Weight: 2.65 kg. Product color: Black
| Networking / Data Transfer Rate | 100,1000 Mbit/s |
| Available network connections | 1x RJ45 |
| Graphics card | Indisponible |
| Available video connections | 1x HDMI |
| RAM / Installed Size | 16 Go |
| RAM memory | DDR4-SDRAM3,20016 GB |
| Display / Diagonal Size (") | 25,6 cm |
| Installed management system | Windows 11 IoT Enterprise |
| Available USB/T-Bolt ports | 1x USB-A 3.2 Gen1, , 4x USB-A 3.2 Gen2, , 1x USB-C 3.2 Gen1, |
| Bluetooth | Yes |
| WiFi connection | Yes |
| Networking / Wireless Protocol | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Projector / Native Resolution | 1280 x 800 |
| Dimensions H x W x D (cm) | 3.65 x 17.9 x 18.29 |
| Weight (Kg) | 2,65 kg |
| Manufacturer reference | 12XH0008MB |