DELL Pro Max FCS1250. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor model: 265. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. Included graphics adapter model: Intel Graphics, Discrete graphics adapter model: NVIDIA RTX A1000. Operating system installed: Windows 11 Pro, Operating system architecture: 64-bit. Power supply: 360 W. Chassis type: Slim PC. Product type: PC. Weight: 6.11 kg. Product color: Black
| Networking / Data Transfer Rate | 10,100,1000 Mbit/s |
| Available network connections | 1x RJ45 |
| Graphics card | NVIDIA RTX A10008 GB |
| Available video connections | 3x DisplayPort, |
| RAM / Installed Size | 32 Go |
| RAM memory | DDR5-SDRAM32 GB |
| Installed management system | Windows 11 Pro |
| Available USB/T-Bolt ports | 4x USB-A, , 3x USB-A 3.2 Gen1, , 1x USB-A 3.2 Gen2, , 1x USB-C 3.2 Gen2, , 1x USB-C 3.2 Gen2x2 |
| WiFi connection | No |
| Dimensions H x W x D (cm) | 30.35 x 9.5 x 29.3 |
| Weight (Kg) | 6,11 kg |
| Manufacturer reference | 0RR2N |