Philips 3000 series TAT3509WT/00. Product type: Headphones. Connectivity technology: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Recommended use: Calls/Music. Headphone frequency: 20 - 20000 Hz. Wireless router range: 10 m. Cable length: 0.2 m. Weight: 35 g. Product color: White
| Frequency (Hz) | 20 - 20000 Hz |
| Wireless | Wireless |
| Weight (g) | 35 g |
| Protection | Résistant à l’eau |
| Conversation time | 12 h |
| Number of earplugs | 2 |
| Range (m) | 10 m |
| Type of connections | Bluetooth |
| Cushions | Silicone |
| Headset usage | Appels/Musique |
| Type of headphone | Earphones |
| Noise reduction | Asset |
| Microphone | Integrated microphone |
| Cables included | USB Type-C |
| Weight (Kg) | 35 g |
| Manufacturer reference | TAT3509WT/00 |