iiyama G-MASTER GB3261UHSCP-B1. Screen size: 80 cm (31.5"), Screen resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Aspect ratio: 16:9, Horizontal viewing angle: 178°, Vertical viewing angle: 178°. Built-in speakers. Built-in USB hub, USB hub version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA mount, Height adjustment. Product color: Black
| Display / Type | LED |
| Frequency (Hz) | 144 Hz |
| Available USB/T-Bolt ports | 2x USB-A, , 1x USB-C, |
| Available video connections | 1x DisplayPort, , 2x HDMI |
| Headphone socket | No |
| Height-adjustable | Yes |
| Tiltable | No |
| Inclination settings | -5 - 23 ° |
| Rotating | No |
| HD quality | 4K Ultra HD |
| Display / Color Depth | 1.07 milliards de couleurs |
| RMS capacity (W) | 10 W |
| Dimensions H x W x D (cm) | 603 mm x 714 mm x 290 mm |
| Weight (Kg) | 8,6 kg |
| Vesa standard | 100 x 100 |
| Display / Horizontal Viewing Angle | 178 ° |
| Display / Vertical Viewing Angle | 178 ° |
| Projector / Contrast Ratio | 80000000:1 |
| Number of watts on/standby | 48 W |
| Projector / Native Resolution | 3840 x 2160 |
| Television / Image Aspect Ratio | 16:9 |
| Display / Diagonal Size (") | 80 cm |
| Cables included | Secteur, USB, HDMI, DisplayPort |
| Manufacturer reference | GB3261UHSCP-B1 |